Wyskówki 4 E,
34-500 Zakopane, Polska  |  Telefon 669-333-466

PIĘKNE

STYLIZOWANE

DOMKI

GÓRALSKIE

Obiekt znajduje się na uboczu Zakopanego w otulinie Parku Tatrzańskiego. Każdy z pokoi jest przytulny, posiada własną łazienkę. Dostępna jest lodówka i kuchenka mikrofalowa. Dużym plusem są balkony. W jednym z pokoi można podziwiać wschód słońca, a po przeciwnej stronie zachód. Na posesji znajduje się ogrodzony duży ogród oraz parking.

Gospodarze z długoletnim doświadczeniem w turystyce wypoczynkowej oraz górskiej. Potrafią pomóc w podjęciu decyzji jak spędzić w danym momencie czas i gdzie wybrać się na wycieczkę. Są na bieżąco z wydarzeniami ,które odbywają się w okolicy.

Okolica to otulina Parku Tatrzańskiego są to "zielone płuca Zakopanego". Obiekt znajduje się w bliskiej odległości lasów, łąk, potoków. Na każdym kroku jest kontakt z naturą, w lecie można zbierać jagody i maliny. Jest dużo ziół i polnych kwiatów , dla grzybiarzy możliwość zbierania rydzy i prawdziwków. Często wieczorem można spotkać pasące się sarny i zające. Można jeździć na rowerze, rolkach, biegać, a w zimie jeździć i biegać na nartach oraz uprawiać ski-touring.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now